Gdańsk

Napisali o nas:

 

http://www.radiogdansk.pl/index.php/wiadomosci-wydarzenia-sport/wydarzenia-rg/43754-gdask-dzie-modych-w-kociele-katolickim.html

Stypendyści przygotowali spektakl

Dodano: 14.12.2010, Anna Gawron

Spontaniczna decyzja, zaledwie 5 dni na przygotowanie, 22 osoby - gimnazjaliści, licealiści i studenci. Efekt? Spektakl wystawiony 11 grudnia w Auli Jana Pawła II w Gdańsku z okazji spotkania opłatkowego kapłanów Archidiecezji Gdańskiej.

Gdańscy stypendyści przygotowali program artystyczny, który brzmiał: "Ks. Jerzy Popiełuszko - kapłan i męczennik". Żaden stypendysta nie był pominięty, każdy miał jakąś rolę, każdy dał kawałek siebie. Trema nie ominęła nikogo. - Podczas spotkania mieliśmy okazję poznać naszego Metropolitę Gdańskiego Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia i zamienić z nim kilka słów. Jego wielkim atutem jest poczucie humoru, które nie opuszczało go podczas spotkania opłatkowego. Porozmawialiśmy także z naszym kochanym Arcybiskupem Tadeuszem Gocłowskim, który jak zawsze chętnie nas wysłuchiwał. Poznaliśmy również Biskupa Ryszarda Kasynę - cieszą się stypendyści. 

  • SAD
  • Zostań Przyjacielem
  • Nostra Polonia
  • LOLEK
stypendysta.pl